3 poziomy

Gotowe na Twoje wydarzenie

Podwórko eventowe B15 to nowa koncepcja przestrzeni otwartej na wydarzenia biznesowe, korporacyjne, kulturalne i towarzyskie.
Kontakt

O Podwórku B15:

Podwórko B15 tworzą sala konferencyjna mieszcząca około 100 osób w ustawieniu teatralnym, pizzeria Tutti Colori z 40 miejscami, salon VR Warsaw, w którym może odbyć się spotkanie nawet pięćdziesięcioosobowego zespołu. Organizując u nas event, możesz skorzystać z Centrum Golfowego mieszczącego jednorazowo do 40 osób.

W sezonie wiosna – jesień podwórko eventowe B15 to także patio wypełnione hamakami, leżakami albo… zaaranżowana wg Twojego pomysłu. Otwarte dla wszystkich, lecz dostępne również na imprezy zamknięte.

10 min od centrum Warszawy!

Do B15 można dostać się na wiele sposobów – i każdy z nich jest dobry. Doskonałe położenie w sąsiedztwie Arkadii, gwarantuje świetne połączenia komunikacją miejską. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe wzdłuż ulicy Burakowskiej. Jakiej drogi nie wybierzecie, wszystkie prowadzą na nasze Podwórko!

 

Poziom -1

Strefa VR

Eventy firmowe i imprezy okolicznościowe.

8 stanowisk stojących, 4 stanowiska siedzące, ponad 70 gier i aplikacji. Wsparcie techniczne oraz zaplecze cateringowe.

Wszystko, co trzeba, by przenieść się do wirtualnego świata – nie wychodząc z salonu.

Poziom 0

Strefa golfa, pizzeria i patio

To jedyne podwórko, na którym zagrasz w golfa przez cały rok, a w przerwie zjesz najlepszą pizzę w Warszawie i spędzisz czas tak, jak chcesz – na leżaku, hamaku albo w kąciku zabaw.

Poziom 1

Strefa konferencyjna

150 metrów bieżących w wyremontowanej, ustawnej przestrzeni.

Podwórko Eventowe w liczbach
600 m²
600 m²

krytej przestrzeni
do wynajęcia

3 poziomy
3 poziomy

przestrzeni i atrakcji

330 m²
330 m²

patio na dziedzińcu
budynku

10 min
10 min

od centrum
Warszawy

Przestrzeń eventowa powinna gwarantować swoim Gościom różnorodność. Na Podwórku eventowym B15 nie ma miejsca na nudę – mieliśmy się bawić dwie godziny, zostaliśmy na 5. Jest sztos! #potwierdzoneinfo

Bartek

brand manager

Świeżość przestrzeni i świeżość myślenia o organizacji eventu – to wyróżniki B15. Robiłam tam firmówkę na kilkadziesiąt osób i wrócę na bank z kolejnymi realizacjami!

Olga

event coordinator

Od tańca do różańca, od pizzy po VR, od sali konferencyjnej po przestrzeń dla dzieci. Wszystko można, nic nie trzeba. O takie przestrzenie nam chodzi!

Kasia i Bartek

blogerzy
Skontaktuj się z nami korzystając
z formularza kontaktowego