Jesteśmy otwarci

Do odważnych Podwórko należy!

Podwórko eventowe B15 to idealne miejsce na event, konferencję, warsztaty czy bankiet. Oddajemy Wam przestrzenie na 3 poziomach.
Kontakt

Historia dzieje się na naszym podwórku!

Każde podwórko ma swoją historię. Nasza dzieje się tu i teraz. Jesteśmy pierwszym w Warszawie podwórkiem eventowym. W B15 spotkasz się ze znajomymi, zorganizujesz spotkanie biznesowe, konferencję czy wernisaż, a także skorzystasz z salonu VR czy symulatorów golfa. Mamy także przepyszną pizzę, nieźle zaopatrzony bar, a latem otwieramy także patio – wpadnij do B15, poznaj nasze podwórko!

 

Pobierz plan sali konferencyjnej

Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Latem otwieramy także „podwórko pod chmurką”, czyli patio Podwórka B15. Kameralne, ale przestronne. W centrum miasta, ale z dala od jego szumu. Klimatyczne, ale nieprzesłodzone. Współpracujemy z agencjami eventowymi, więc z przyjemnością pomożemy Ci zaaranżować Podwórko B15 tak, aby Twoje wydarzenie przeszło do historii! Zadbamy także o organizację – od ustawienia stolików, po sprzątanie po fantastycznej imprezie! W końcu… jesteśmy na swoim podwórku.

img bg

1. Co potrzeba?

Nie ma dwóch takich samych imprez, dlatego do każdej podchodzimy indywidualnie.

2. Jak to zrobić?

Na Podwórku B15 mamy przestrzeń, mamy know how i pomysły. Damy radę!

3. Dogadajmy szczegóły!

Im lepiej sobie wszystko zaplanujemy, tym lepszy będzie efekt! Porozmawiajmy!

4. Działajmy!

Zadbamy o wszystko. Wpadaj na gotowe!

Kontakt

Przestrzeń eventowa powinna gwarantować swoim Gościom różnorodność. Na Podwórku eventowym B15 nie ma miejsca na nudę – mieliśmy się bawić dwie godziny, zostaliśmy na 5. Jest sztos! #potwierdzoneinfo

Bartek

brand manager

Świeżość przestrzeni i świeżość myślenia o organizacji eventu – to wyróżniki B15. Robiłam tam firmówkę na kilkadziesiąt osób i wrócę na bank z kolejnymi realizacjami!

Olga

event coordinator

Od tańca do różańca, od pizzy po VR, od sali konferencyjnej po przestrzeń dla dzieci. Wszystko można, nic nie trzeba. O takie przestrzenie nam chodzi!

Kasia i Bartek

blogerzy
Skontaktuj się z nami korzystając
z formularza kontaktowego